

Mercedes-Benz E-klasse
Estate 300 de AMG Line
€ 25.5002022188.697 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2022 |
| APK | 19 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 73.707 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 722 - € 759 |
Half werk zul je bij geen enkele Mercedes tegenkomen. 'The best or nothing', inderdaad. AMG-styling benadrukt de sportieve functionaliteit van het ontwerp. De krachtige motor geeft deze Mercedes-Benz uitstekende prestaties. Wat trekt u meer aan: een lederen interieur of een elektrisch bedienbare achterklep? Wacht, u hoeft niet te kiezen. Deze auto heeft het allebei! Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De matrix LED-verlichting in de koplampen bestaat uit een raster van lichtpunten met maximale opbrengst. Bij tegenliggers past het systeem precies die punten aan die hinderlijk kunnen zijn. U behoudt maximaal zicht! Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Deze auto is voorzien van een digitaal dashboard waarmee u de cockpit-interface kunt personaliseren. Met de 360 graden camera op deze auto wordt parkeren in smalle parkeerplekken een makkie dankzij het optimale zicht dat het apparaat levert. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Dankzij Connected Services houdt u de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Met navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen en DAB ontvangst is deze auto helemaal compleet.
U geniet nog meer van het rijden met uw Mercedes-Benz omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. De head-up display projecteert alle gewenste dashboardinformatie op de juiste hoogte in de voorruit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetector detectiesysteem, accident avoidance system, forward collision warning system, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Lijkt deze Mercedes-Benz u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 245/45 R18
Bandenmaat achter: 275/40 R18
Laadvermogen: 775 kg
Wielbasis: 294 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 28,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
| Brandstof | Elektro/Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 143 kW (195 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.950 x 1.850 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1.660 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,0 s |
| Actieradius | 48 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 44 g/km |
| Energielabel | A |





