

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2016 |
| APK | 16 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 82.644 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 592 - € 621 |
Omschrijving
Het is onvermijdelijk. Als u een auto zoekt waar u echt van op aan kunt, komt u altijd bij een Duits merk uit. De AMG-styling geeft een niet te missen uitstraling. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak lijkt het of u altijd met open dak rijdt, zoveel lichtinval heeft u. Met één druk op de knop te openen, net als trouwens de elektrisch bedienbare achterklep. In deze Mercedes-Benz profiteert u onder andere ook van: elektrisch verstelbare voorstoelen, 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, sportonderstel en warmtewerend glas.
Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met harde schijf kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. Radarsensoren aan de achterkant van de auto zorgen voor een achteropkomend verkeer waarschuwing als de afstand tot het verkeer achter te klein wordt. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. U bent in deze Mercedes-Benz ook voorzien van schakelpaddles aan het stuur, cruise control, dvd-systeem, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Mercedes-Benz CLS-klasse Shooting Brake heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control. Ook helpen het brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Neem contact op en we regelen een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Uitlaatsierstuk
Infotainment
- Bleutooth
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Climat-control
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- SPORT ZETELS
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- AMG Line Plus (AMG-styling, Lichtmetalen velgen 7-spaaks 19", Uitlaatsierstuk)
- Exclusief-pakket (Luxe lederen bekleding, Luxe lederen interieur, stuur met houtinleg)
- Origineel Nederlands geleverd
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor en achter)
- Wagen met UITSTRALING
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- schakelpaddles
- stuur met houtinleg
- Variabele stuuroverbrenging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2016 - jun. 2017
Modelcode: X218
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 287 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
Bedrijfsinformatie
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.980 x 1.880 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.745 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 590 - 1.550 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 1.229 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Garage Ploegh
Molenweg 49231 HS Surhuisterveen

























































