
Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 180 Business Solution AMG | Panoramadak | 18"Lichtmetaal | Trekhaak | Stoelverwarming |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 juni 2022 |
| APK | 23 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.269 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
De Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. De AMG-styling geeft een niet te missen uitstraling. De benzinemotor met automatische transmissie levert uitstekende rijprestaties. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Dat noemen ze nou een ruimtelijk effect: het elektrisch bediende glazen panoramadak. De koplampen met matrix LED-verlichting geven daglichtkwaliteit zonder tegenliggers te hinderen. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake maakt het u makkelijk. Vandaar ook de elektrisch inklapbare trekhaak. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Voor de veiligheid op de weg is het goed dat u uw ogen op de weg kunt houden en uw handen aan het stuur. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het navigatiesysteem met harde schijf bedient u vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. Extra opties op deze auto zijn: electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels.
U geniet nog meer van het rijden met uw Mercedes-Benz omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons dan voor een afspraak op 026-2001167.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Jan van Mourik in Arnhem, Utrecht, Geldermalsen en Culemborg behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.
Graag tot ziens bij Jan van Mourik & Zn in Arnhem!
Aanvullende opties en accessoires
- AMG-styling
- elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Trekhaak uitklapbaar
- voorstoelen verwarmd
- aluminium interieur afwerking
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Technische inspectie
- variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: X118
Typenummer: 11868410-NLG
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Fabric/ imitation leather/ microfiber - Black/ anthracite (651A)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.860 x 1.447 mm |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 693 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Bochane Arnhem Occasions
Veldoven 76826 TS Arnhem
















































