

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 180 AMG Line | PANORAMA | CAMERA | STOELVERW |
€ 29.995202264.077 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2022 |
| APK | 1 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.527 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Beknibbelen op kwaliteit en prestaties mag natuurlijk wel. Maar het hoeft niet! Als u hoge eisen stelt aan een auto, komt u onvermijdelijk uit bij Mercedes. 'The best or nothing'. De AMG-styling accentueert het sportieve karakter van deze Mercedes-Benz. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Als u nog nooit een elektrisch bediend glazen panorama dak hebt gehad, is dit echt een ontdekking. Licht, lucht en ruimtelijk gevoel maken elke rit tot een feest. Helemaal in dit fraaie lederen interieur. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. De sportstoelen zorgen voor een strak uiterlijk én een uitstekende zitsteun. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: LED koplampen, AMG-styling, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Elke weg is een bekende weg voor het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Extra opties op deze auto zijn: electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.
De Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door accident avoidance system, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken. | | De getoonde prijs betreft de rijklaarprijs inclusief een aflevercontrole (bandenspanning, vloeistofniveaus en verlichting), reiniging van in-/exterieur, tenaamstellingskosten en een nog minimaal 6 maanden geldige APK. Daarnaast kunt u kiezen voor ons afleverpakket á € 995,- met daarin een onderhoudsbeurt conform het fabrieksschema, 12 maanden BOVAG-garantie, een nieuwe APK en een volle tank brandstof.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
***Alle moeite is genomen om alle autogegevens zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.***
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.810 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 796 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |




