

Mercedes-Benz CLA
200 AMG-NIGHT PAKKET/PANO/SFEER/WIDESCREEN
€ 25.8992020162.328 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2020 |
| APK | 18 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.608 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Zeer compleet:keyless go,virtual cockpit,panoramadak,sportstoelen,full led verlichting,camera,leder alcantara met rode stiknaden,amg pakket etc etc wij regelen graag u lease 0643559762 Ook deze hatchback is zeer veelzijdig en levert bovendien uitstekende prestaties. De AMG-styling geeft een niet te missen uitstraling. De auto is van het bouwjaar 2020 .De zuinige motor geeft deze Mercedes-Benz uitstekende prestaties. Comfort en een gevoel van luxe: dat geeft de heerlijke stoelverwarming. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, led-achterlichten, verstelbare lendensteunen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Met connected drive services kunt u muziek draadloos afspelen. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Mercedes-Benz heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Mercedes-Benz. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop. Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Heeft u interesse? wij zijn alleen op afspraak open 06 3559762
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Leder alcantara rode stiknaden
Emissieklasse: Euro 6
*********WIJ WERKEN ALLEEN OP AFSPRAAK 0643559762*********
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.777 x 1.432 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.320 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 229 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 796 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | B |





