

Mercedes-Benz CLA
180 Premium Orange Art Premium Plus | AMG EDITION 1
€ 23.9502019173.935 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2019 |
| APK | 25 september 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 52.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Al onze auto's zijn inclusief rijklaarkosten en 6 maanden huisgarantie (afleverpakket) (BOVAG),
nette auto, bent u geïnteresseerd?
Kom gerust langs wij staan voor u klaar.
*Auto's worden uitsluitend gereserveerd na ontvangst van een aanbetaling.
Zonder aanbetaling kunnen wij geen reservering garanderen en zijn wij niet verantwoordelijk voor de beschikbaarheid van een voertuig.
Vraag daarom altijd van tevoren een bezichtigingsafspraak aan om teleurstelling te voorkomen.
*Onze advertenties zijn met de grootste zorg samengesteld. Helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan onjuiste invoer van accessoires, opties, of druk- en zetfouten
Mochten er nog vragen zijn kunt u contact opnemen met:
Autobedrijf Ton de Wit
Tel. 075-6841371
Email: info@autobedrijftondewit.nl
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: C118
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Fabric/imitation leather/microfiber (650A)
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie: wettelijke garantie
Garantie: 3 maanden
Aan deze garantiebeschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. De garantie voor deze auto kan worden gewijzigd.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (3 maanden); wettelijke garantie (3 maanden garantie)
Aan deze garantiebeschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. De garantie voor deze auto kan worden gewijzigd.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "standaard aflevering pakket"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Ton de Wit Huisgarantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.860 x 1.439 mm |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.945 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 754 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |






