
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Citan
113 L1 Pro-Automaat-Benzine
€ 24.950202338.735 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2023 |
| APK | 27 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.359 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Mercedes-Benz Citan. De comfortstoelen zorgen dat u na iedere rit fit uitstapt. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen en warmtewerend glas.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Beste route, verwachte aankomsttijd: uw eigen navigatiesysteem vertelt u alles! Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. En deze auto heeft ook draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
Exterieur
- Kleur wit
Overig
- Betonplex in laadruimte
- Parkeer pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend, Binnenspiegel automatisch dimmend)
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 578 kg
Wielbasis: 272 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Carplace – Betrouwbare tweedehands auto’s met garantie, financieringsmogelijkheden en een nieuwe APK!
Wij heten je van harte welkom bij Carplace. Onze showroom is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9:30 tot 17:00 uur en op zaterdag van 9:30 tot 14:30 uur. Kom langs en ontdek ons ruime aanbod aan zorgvuldig geselecteerde tweedehands auto’s.
Bij Carplace profiteer je van:
Nieuwe APK: Al onze auto’s worden geleverd met een nieuwe APK, zodat je veilig en zorgeloos de weg op kunt.
Garantie: Wij bieden standaard garantie op onze voertuigen, voor jouw gemoedsrust.
Financieringsmogelijkheden: Dankzij onze flexibele financieringsopties kun je jouw droomauto eenvoudig en betaalbaar aanschaffen.
Bezoek ons vandaag nog en laat je adviseren door ons deskundige team. Bij Carplace ben je verzekerd van een uitstekende service en een auto waar je jarenlang plezier van zult hebben.
Wij zien je graag in onze showroom!
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.498 x 1.859 x 1.832 mm |
| gewicht | 1.435 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.013 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
Opties
Carplace Almere
Gordingweg 331332 BP Almere




























