

Mercedes-Benz Citan
110 CDI Aut. LED/ Carplay/ Stoelverw./ Airco/ Camera/ Cruise/ DAB/ Trekhaak
€ 20.944202332.099 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Mercedes-Benz Citan 110 CDI Automaat
Voorzien van o.a.:
- LED Verlichting voor + achter
- Carplay / Android auto
- Stoelverwarming bestuurder + passagier
- Airconditioning
- Camera
- Cruise control
- DAB
- Trekhaak
- Lederen stuurwiel
- Passagiers airbag
- Zij airbags
- Laadvloer
- Laadruimte betimmering
- Bumpers in carrosserie kleur
- Etc
2 sleutels aanwezig
.
Voor meer foto’s van deze wagen en ons complete assortiment kijkt u op www.vdhurk.nl.
LET OP: Alle prijzen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Aan eventuele fouten in advertenties of prijzen kunnen geen rechten worden ontleend.
Bijna 60 jaar dé bedrijfswagenspecialist.
Met een grote voorraad, Brabantse gemoedelijkheid én scherpe prijsstelling helpen wij u aan uw volgende bedrijfswagen.
App, mail, bel of kom langs voor een kennismaking.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| gewicht | 1.618 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |



