
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Citan
110 CDI AUTOMAAT / L1H1 / 1e EIG. / CAMERA / AIRCO / CRUISE / CARPLAY / ZEER NETJES!

Mercedes-Benz Citan
110 CDI AUTOMAAT / L1H1 / 1e EIG. / CAMERA / AIRCO / CRUISE / CARPLAY / ZEER NETJES!
€ 18.7502023128.580 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2023 |
| APK | 8 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.024 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Zeer nette Mercedes-Benz Citan 110 CDI AUTOMAAT van bouwjaar 2023 en is afkomstig van de 1e eigenaar. L1H1 uitvoering met o.a. Airco, Cruise control, Apple Carplay / Android auto, Achteruitrijcamera en LED dag rijverlichting. Te koop bij Ruinemans bedrijfswagens Eesveen (Steenwijk).
Aanvullende opties en accessoires
- Betonplex in laadruimte
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mei 2022 - jun. 2024
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 272 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf J. Ruinemans Eesveenseweg 90 8347JG Eesveen, NL 0521 577358 http://www.ruinemans.nl info@ruinemans.nl
Bedrijfsinformatie
Uw nieuwe bedrijfswagen financieren? Dat kan via Ruinemans Bedrijfswagens! Wij bieden zowel Financial lease als Full Operational lease* aan op onze bedrijfswagens. Bel voor meer info! (*op onze voorraad jong gebruikte voertuigen)
De getoonde prijs is rijklaar inclusief alle aflever kosten zoals wij onze voertuigen standaard aanbieden. Hierbij inbegrepen zijn:
- Controle van de vloeistoffen, indien nodig worden deze bijgevuld
- Controle van verlichting
- Tenaamstellen van het voertuig en eventueel vrijwaren van inruilvoertuig
- Poetsen buiten en binnenzijde
- Mattenset.
Hier naast hebben nog diverse andere afleveringsmogelijkheden. Kijk hiervoor op www.ruinemans.nl/afleveringsopties
Onze advertenties worden met zorgvuldigheid samengesteld. Toch kan er een onjuistheid voorkomen. Daarom kan er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x 1.820 mm |
| gewicht | 1.519 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.054 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
Opties
Autobedrijf J. Ruinemans
Eesveenseweg 908347 JG Eesveen





















