

Mercedes-Benz A-klasse
180 Ambition 2e Eigenaar Xenon Navigatie Garantie
€ 8.7442012167.835 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2012 |
| APK | 17 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.010 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Deze Mercedes-Benz A-klasse komt uit 2012, werd geleverd van 01-07-2012 tot 30-10-2015 en kostte toen € 36.010,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2012 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 90 kW (122 PK) en een cilinderinhoud van 1595 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 202 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,2 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 1270 kg. De APK is geldig tot 17-12-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
-
-
Auto's als deze Mercedes-Benz A-klasse bieden tegelijk rijdynamiek, comfort en degelijkheid. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. In het begin is het even wennen, dat start-stopsysteem. Bij het eerste stoplicht, in de eerste file. Maar geloof het maar: bij de eerste tankbeurt is dat over. Al kan dat wat langer duren, want het scheelt behoorlijk in brandstof! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, elektrische handrem, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! Voor de audiobediening hoeft u uw ogen geen seconde van de weg te houden. Alle functies bevinden zich op het stuur, onder uw vingertoppen. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. En deze auto heeft ook buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Met het bandenspanningscontrolesysteem weet u altijd zeker dat de banden op de juiste spanning staan. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Welkom bij Van Den boog Automotive.
Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.
Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s
Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.
Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.
U kunt mij vinden in Gouda op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.780 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.270 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.935 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |




