

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2013 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.419 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Mercedes A-klasse 180 Prestige ECC NAVI CRUISE STOELVERWARMING.
- Kenteken: PK-136-N
- Merk: Mercedes
- Model: A-klasse
- APK tot: 27-05-2027
- Tellerstand: 144010 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen sportstoelen
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemel
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Bij het ontwerpen van de Mercedes A-klasse stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze A-klasse is van het bouwjaar 2013, hij heeft 144010 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor u uitstippelt, geniet u van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mercedes zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van schakelpaddles aan het stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €219,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp ons op: 06-552 318 32
RTO autoservice
Zuiderdiep 408
7876 AW Valthermond
0599 72 70 12
info@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl/
Koopadvies
- +Fijn stuurgedrag
- +Breed motorisch aanbod
- +Betrouwbaar
- -Krap achterin
- -Weinig zicht achteruit
- -Stugge vering
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies

Mercedes A-klasse vs Lancia Delta - Occasion dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.292 x 1.780 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
R.T.O. Autoservice Valthermond
Zuiderdiep 4087876 AW Valthermond

























































