

Mercedes-Benz A-klasse
200 Prestige
€ 11.8502014190.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 maart 2014 |
| APK | 15 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.619 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Natuurlijk mag u hoge eisen stellen aan een echte auto. Doen ze bij Mercedes ook. 'The best or nothing'. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Laat de zon maar schijnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Door de audiobediening op het stuur regelt u het volume zonder moeite. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Deze auto is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2015
Modelcode: W176
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 695): Bovag afleverpakket: 12 maanden BOVAG-garantie Onderhoudsbeurt volgens schema Nieuwe APK Poetsbehandeling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Auto Egberts B.V. Van 't Hoffstraat 4 9351VH LEEK, NL 0594512464 http://www.autoegberts.nl info@autoegberts.nl
Wij leveren auto's af, door geheel Nederland.
Auto Egberts b.v. is een gespecialiseerd BOVAG bedrijf met jarenlange betrouwbare kennis.
Daarnaast behoren wij ook tot het netwerk van Bosch Car Service.
U kunt bij ons terecht voor aankoop van nieuwe en gebruikte auto’s, alsmede voor reparatie en onderhoud van alle merken.
Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden.
Voor vragen of extra informatie neem gerust contact met ons op via 0594-512464 of mail ons via info@autoegberts.nl
Onze advertenties zijn met de grootste zorgvuldigheid opgesteld. Type- en
specificatiefouten in onze advertentie zijn voorbehouden.
Met de komst van de derde generatie A-klasse zette Mercedes-Benz dit compacte model in een heel ander segment. De kleine MPV die we kennen uit de voorgaande generaties maakte plaats voor een veel modernere hatchback. Hiermee werd het een geduchte concurrent voor onder meer de BMW 1-serie, Audi A3 en de Volkswagen Golf.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.790 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.157 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |




