

Mazda MX-5
1.8 TS+ BBR 175 Bilstein Cruise Control Airco
€ 12.4502010109.909 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2010 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.793 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Cabrio Trading Rheden biedt aan.
Supermooie en bijzondere MX5 NCFL met een 175pk BBR kit.
De kit is 2 jaar terug gemonteerd en dit is een hele verbetering ten opzichte van de standaard 126pk. Dus meer koppel en meer PK's. (175)
Verder een Bilstein onderstel en Cruise Control. Op deze auto is niet bezuinigd. Lederen bekleding, stoelverwarming en airco. Kenwood dubbeldin.
Net een nieuwe APK met beurt. Auto is top zowel technisch als optisch alsmede de bodem.
Al onze Mazda's MX5 worden in onze eigen werkplaats nagekeken en volledig geserviced. U ontvangt bij aflevering een digitaal service- en onderhoudsrapport Bij Mazda's vanaf bouwjaar 2006. Tevens bij aflevering is elke MX5 voorzien van minimaal 6 maanden APK of indien nodig een nieuwe APK. Wij berekenen daarnaast geen afleverkosten! Ondanks dat wij de uiterste zorg besteden aan onze advertenties kan het voorkomen dat er typefouten, beschrijvingsfouten en/of model wijzigingen hebben plaatsgevonden. U kunt dus ook geen aanspraak maken op voornoemde fouten, wijzigingen of enige rechten ontlenen aan deze advertentie! Voor verdere informatie of voor een bezichtiging kunt u bellen met Cabrio Trading Rheden en vraag naar Steven Scholten 06-51541927 Financiering via Royaallease en inruil mogelijk!
Kijk eens op de vernieuwde website van www.cabriotrading.nl
Zoektermen:mx5, mx-5, mx, 5, mazda, cabrio, cabriolet, soft top, softtop, hardtop, hard top, NA, NB, NC, ND, NBFL, NB/FL, NCFL, NC/FL, NDRF, ND/RF, Mazda onderhoud
Modelreeks: 2009 - 2013
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 233 cm
Interieurkleur: BLACK/BLACK (NF9)
CO₂-uitstoot (NEDC): 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 189 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.720 x 1.245 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.375 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 167 g/km |
| Energielabel | D |





