
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 6
Sportbreak 2.0 TS keurige station met trekhaak
€ 6.8902011158.434 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2011 |
| APK | 27 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.184 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Mazda 6 Sportbreak altijd de controle. Deze dealeronderhouden auto uit 2011 heeft 158434 kilometer op de teller staan. Met een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak beschikt deze Mazda over uitstekende prestaties. De meegeleverde stoelverwarming zorgt in no time voor een behaaglijk gevoel als het buiten koud is. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Bij de uitrusting van deze Mazda horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. In deze 6 Sportbreak vindt u schakelaars op het stuur om het cd-wisselaar te bedienen. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Mazda 6 Sportbreak prima parkeersensoren die u een handje helpen. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer zijn aan boord. Een prima caravan trekker ook mret z'n afneembare trekhaak deze krachtige 2.0TS.
Zoals u mag verwachten van deze Mazda 6 Sportbreak is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond.
Als u meer wilt weten over deze Mazda, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hondenrek
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2010 - jul. 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Griffioen Noordeindseweg 362 2651LN BERKEL EN RODENRIJS, NL 0105110260 http://www.autogriffioen.nl info@autogriffioen.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn voor een proefrit alleen op afspraak open - Onze openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00u tot 17.00u - zondags van 10:00u tot 15:00u - Inruil van uw oude auto is mogelijk, ook zonder APK - Wij kunnen uw auto overschrijven/op naam zetten/ exporteren - U kunt bij ons pinnen - We kunnen u helpen uw auto te verzekeren. Voor info 010-511 02 60
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.800 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 519 - 1.751 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Griffioen B.V.
Noordeindseweg 3622651 LN Berkel en Rodenrijs



































