

Mazda 6
Sportbreak 2.0 S-VT TS | TREKHAAK | CRUISE | ECC |
€ 4.4492010199.614 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2010 |
| APK | 31 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Modelreeks: dec. 2008 - mei 2010
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Service garantie 1 mnd
Garantie: 1 maand
Fabrikant: Eisner Auto's Elburg Uiterwaardenstraat 5 8081HJ ELBURG, NL 0525684155 http://www.eisnerauto.nl info@eisnerauto.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
In verband met onze snel wisselende voorraad, adviseren wij u voordat u langs komt contact met ons op te nemen of de desbetreffende auto nog beschikbaar is.
* Wij hanteren vaste scherpe internetprijzen. Op biedingen ver onder de vraagprijs wordt niet gereageerd. Wij proberen berichten/mails allemaal en zo snel mogelijk te beantwoorden.
Wanneer u sneller een reactie wenst adviseren wij u om te bellen.*
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Eisner Auto's Elburg niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 184 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.800 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.330 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 519 - 1.751 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 888 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |
| Energielabel | C |


