
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 6
2.0 GT-M 155 Pk Ecc Cruise Trekhaak 17 Inch 2012
€ 3.9992012243.176 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2012 |
| APK | 3 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.321 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Knappe Mazda 6, Keurig Onderhouden, Onderhoudshistorie Aanwezig, Nieuwe APK tot 03-07-2027!! Automatische Airco, Cruise Controle, Half Leder met Stoelverwarming, Trekhaak, 17 Inch Wielen enz. enz!! 3.999,-!! U kunt kiezen uit Verschillende Aflever en Garantie Pakketten!! 3.999,-!!
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airconditioning, automatisch
- Radio/CD
- Navigatiesysteem Full Map
- Bluetooth carkit
- Half lederen bekleding
- ESP
- EBD
- ASR Anti doorslip regeling
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Cruise control
- Regensensor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Boordcomputer
- ABS
- Bandenspanningscontrole
- Startonderbreking
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Hoofdsteunen achter
- Lederen cockpit
- Koplampwissers
- Bi-xenon-koplampen
- Mistlampen
- Middenarmsteun voor
- Middenarmsteun
- Trekhaak, vast
- Stuurbekrachtiging
- Dodehoek detectie
- Bekerhouder voor
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Alarminstallatie
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Autonomous Emergency Braking
- Audio installatie premium
- LED dagrijverlichting
- Koplampen adaptief
- Keyless entry
- Hill hold functie
- Grootlichtassistent
- Extra getint glas achter
- Electronic climate control
- Dimlichten automatisch
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.785 x 1.795 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 519 - 1.751 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
JCS Auto's
Thomas Edisonstraat 73284 WD Zuid-Beijerland










































