

Mazda 6
2.0 SIGNATURE | OPEN DAK | LEDER | NL-AUTO | DEALERONDERHOUDEN |
€ 23.450201940.145 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2019 |
| APK | 28 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Rotterdam. Officieel dealer van Hyundai, Genesis en Mitsubishi, EV- en Hybride specialist en tevens BOVAG Occasioncenter.
Onze werkwijze: - Vaste All-In prijzen! - Uw huidige auto inruilen? Geen probleem! - Bovag Garantie - Grondig gecontroleerd op meer dan 100 punten! - Onderhoudshistorie bekend! - Tellerrapport en/ of NAP Pas! Standaard leveren wij deze kwaliteitsoccasion inclusief alle onvermijdbare kosten; kenteken tenaamstelling en eventueel een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto.
‘’Om uw ‘nieuwe’ auto in een zo perfect mogelijke staat aan u af te leveren adviseren wij u om voor een upgrade te kiezen.
U kunt kiezen uit diverse Zeeuw & Zeeuw servicepakketten bij aankoop van een occasion.
Interesse in deze auto? Kom dan langs bij onze vestiging, bel ons óf vraag online meer informatie aan. Zoekt u wellicht een andere auto? Wij hebben circa 100 kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en u bent van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit!
Modelreeks: 2018 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 633 kg
Wielbasis: 283 cm
Interieurkleur: BLACK/BROWN (GU1)
CO₂-uitstoot (NEDC): 146 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 213 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.840 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.382 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 474 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 968 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | C |






