

Mazda 2
1.5 Skyactiv-G GT-M
€ 14.945201965.608 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 december 2019 |
| APK | 20 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Mazda 2. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Stoelverwarming hoort ook bij de uitrusting van deze auto. In deze Mazda profiteer jij onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Het drukke verkeer eist onderweg al jouw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Mazda is voorzien van diverse systemen die je assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. Ook is de Mazda uitgerust met: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, keyless entry, lederen stuur en boordcomputer.
Zoals je mag verwachten van deze Mazda 2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als je aan een rustpauze toe bent. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop. Verder is deze auto uitgerust met head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Ben je nieuwsgierig naar deze Mazda 2? Laat het ons dan snel weten.
Modelreeks: aug. 2018 - dec. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 519 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Mazda Rijen Parallelweg 49 5121LD RIJEN, NL 0135959190 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Louwman Mazda Tilburg niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.700 x 1.500 mm |
| gewicht | 991 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 897 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | C |






