We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda 2
1.5 SKYACTIV-G 90PK Luxury | CAMERA | CARPLAY | STOELVERW
Leuke nette Mazda 2 afkomstig van de tweede eigenaar. De auto is tot en met 2023 bij de merkdealer bijgehouden. Daarna is hij bij een universeel bedrijf in onderhoud geweest. De auto is voorzien van leuke opties waaronder stoelverwarming, automatische airco, apple carplay en android auto, achteruitrijcamera, parkeersensoren achter, navigatiesysteem. Daarnaast is de auto uitgevoerd in de mooie machine grey metallic kleur en stoere licht metalen zwarte velgen. De auto wordt geleverd inclusief twee sleutels en de boekjes.
Kijk voor onze afleverpakketten op onze website www.autobedrijfdekkers.nl.
Auto's geadverteerd op www.viabovag.nl worden altijd geadverteerd inclusief 750KM of 14 dagen omruilgarantie en 12 maanden BOVAG garantie.
Wij hebben twee standplaatsen van onze auto's. Gelieve vooraf even te bellen of mailen zodat u ervan verzekerd bent dat de auto op onze vestiging aan het Westeind 1 in Rosmalen staat.
Voor meer info, een proefrit, of een inruilvoorstel, neem contact op via 073-5211888 of 06-53521649 of mail naar verkoop@autobedrijfdekkers.nl
Neem ook eens een kijkje op onze website voor onder andere onze klanten beoordeling: www.autobedrijfdekkers.nl
Hoewel de grootst mogelijke zorg is besteed aan de informatie in deze advertentie kunnen hier geen rechten aan ontleend worden.