
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MAN TGE
35 L3H3 180 pk .
€ 27.9502022108.499 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2022 |
| APK | 19 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.198 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Comfortstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel
Exterieur
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Parkeersensor voor en achter
- zijwind assistent
Overig
- Bijrijdersbank
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.469 kg
Wielbasis: 364 cm
Emissieklasse: Euro 6
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 410 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.986 x 2.040 x 2.590 mm |
| gewicht | 2.031 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
Opties
Roordink Bedrijfswagens B.V.
Harselaarseweg 163771 MB Barneveld




















