
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MAN TGE
35 2.0 140pk automaat L3 Trekhaak, Camera, Sidebars, Leder
€ 32.950202327.779 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2023 |
| APK | 5 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 60.285 |
Omschrijving
Wilt u deze auto leasen of financieren? Vraag ons naar de mogelijkheden. We maken u graag een passende offerte op maat.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Warmtewerende voorruit
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2022 - 2026
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 364 cm
Interieurkleur: Zwart
Fabrikant: Autobedrijf Heisterkamp Eerste Stegge 8 7631AE OOTMARSUM, NL 0541291577 http://www.autoheisterkamp.nl info@autoheisterkamp.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.986 x 2.040 x 2.355 mm |
| gewicht | 2.083 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
Opties
Autobedrijf Heisterkamp
Eerste Stegge 87631 AE Ootmarsum







