
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MAN TGE
3.180 35 2.0 L3H3(L2H2) 177PK AUT. 3-ZITS, TREKHAAK, CAMERA, NAVI, CRUISE, MF STUUR, GEVEERDE STOEL

MAN TGE
3.180 35 2.0 L3H3(L2H2) 177PK AUT. 3-ZITS, TREKHAAK, CAMERA, NAVI, CRUISE, MF STUUR, GEVEERDE STOEL
€ 29.9502023140.579 km


Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2023 |
| APK | 2 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.921 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Warmtewerende voorruit
Interieur
- Comfortstoel(en)
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: dec. 2017 - jul. 2022
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.438 kg
Lengte/hoogte: L3H3
Wielbasis: 364 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Den Berg Nijverheidsweg 19 3771ME BARNEVELD, NL 0342-208040 http://www.autobedrijfvandenberg.nl verkoop@autobedrijfvandenberg.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 410 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.990 x 2.040 x 2.590 mm |
| gewicht | 2.062 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
Opties
Autobedrijf van den Berg
Nijverheidsweg 193771 ME Barneveld



