
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MAN TGE
35 2.0 Lang L4 Hoog Automaat, 6 persoons, Navigatie,
€ 19.9992018111.400 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2018 |
| APK | 2 juli 2021 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.850 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Warmtewerende voorruit
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
Overige
- Trekhaak optioneel (meerprijs)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2017 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.398 kg
Wielbasis: 449 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Auto Siero Walstraat 6 8317AP KRAGGENBURG, NL 0527252744 http://www.autosiero.nl info@autosiero.nl
Bedrijfsinformatie
Vind jij het ook altijd zo jammer wanneer een occasion in het echt niet zo mooi is als op de foto? Wij ook. Daarom kopen wij bij Auto Siero alléén auto's in die voldoen aan onze kritische checklist. Door onze jarenlange samenwerking met leveranciers in Nederland, Duitsland en België kunnen wij voor jou, de beste auto's selecteren.
Auto Siero kan daarom een ruime keuze uit lagere kilometerstanden én luxere uitvoeringen bieden en bij iedere occasion een uitgebreide servicehistorie leveren.
Daarnaast hebben wij als inkooppartner de mogelijkheid om auto’s te laten keuren en zo nodig direct te repareren/ vernieuwen op kosten van de leverancier.
Op deze manier kunnen wij garanderen dat de voor jou bestemde auto betrouwbaar en in top conditie is.
Wij laten je graag kennis maken met onze auto’s tijdens een uitgebreide proefrit. En wil je een auto inruilen bij ons? Dan maken wij graag een passend voorstel voor jou.
Auto Siero. Duidelijk en transparant sinds 1988.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 410 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 7.000 x 2.040 x 3.080 mm |
| gewicht | 2.102 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| CO2-uitstoot | 203 g/km |
Opties
Autobedrijf Siero
Walstraat 68317 AP Kraggenburg
































