
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MAN TGE
35 2.0 177PK|airco|cruise|trekhaak met 3000KG trek|achteruitrijcamera|apple carplay|trekhaak|parkeersensoren|navi|EUR06

MAN TGE
35 2.0 177PK|airco|cruise|trekhaak met 3000KG trek|achteruitrijcamera|apple carplay|trekhaak|parkeersensoren|navi|EUR06
€ 13.9502019227.113 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2019 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 57.603 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
MAN TGE 35 2.0 Standaard H2L2, zeer nette bus voor zijn kilometers en altijd super goed onderhouden. Luxe uitgevoerd met onder andere: airconditioning, cruise control, achteruitrijcamera, apple carplay, trekhaak met 3000KG trekgewicht, parkeersensoren voor- en achter, navigatiesysteem, elektrisch pakket, EURO6.
Distributieriem is vervangen bij: 200.000KM / 12-05-2025
Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden ( tot 7500 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Parkeersensor voor en achter
- zijwind assistent
Overig
- 6-versnellingen
- Achterdeuren
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Assistentie Pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor voor en achter)
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audio-pakket
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Betimmerde laadruimte
- Bluetooth
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- DAB+ ontvanger
- grijs kenteken
- Handsfree
- Multimedia pack (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Multimedia voorbereiding
- Tussenschot volledig
- Tussenwand zonder ruit
- Twee achterdeuren
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.502 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 364 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995 ex BTW): HUISGARANTIE: Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden ( tot 7500 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Dit afleverpakket bevat: 3 maanden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 410 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.986 x 2.040 x 2.355 mm |
| gewicht | 1.998 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 986 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
Opties
Kragt Bedrijfswagens
Weerdhuisweg 118152 DN Lemelerveld






































