
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MAN TGE
2.0TDI L3/H2 Automaat Euro 6!
€ 14.9502018175.304 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2018 |
| APK | 3 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.698 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Deze auto wordt verkocht met Aflever controle en professionele reiniging. Inruil, Leasing en Financiering is daarbij altijd mogelijk (ook voor startende ondernemers).
Laadruimte afmetingen:
Lengte: 350 CM
Breedte: 175 CM
Hoogte: 175 CM
Al onze verkopen zijn gebaseerd op business to business (B2B) Particuliere verkoop is (onder bepaalde voorwaarden) uiteraard mogelijk, vraag naar de mogelijkheden.
Het is een mooie auto, deze Man TGE uit 2018, hij heeft 175304 kilometer gelopen. Deze diesel heeft een automatische transmissie. Ook is de auto voorzien van: twee achterdeuren, LED-verlichting en treeplanken.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Met de climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Even muten, een andere zender of track kiezen? Geen gerommel, het gaat moeiteloos met de audiobediening op het stuur. U bent in deze Man ook voorzien van regensensor, cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 2 Achterdeuren
- Led verlichting
- Treeplank
Interieur
- Bijrijdersbank
- Inrichting
- Laadruimte Betimmering
Overige
- Tussenwand
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2017 - dec. 2023
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.537 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 364 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Veenhuizen Bedrijfsauto's BV Boerakkerweg 1 9361TK BOERAKKER, NL 0594-549497 http://www.veenhuizenbv.nl info@veenhuizenbv.nl
Bedrijfsinformatie
U kunt bij ons terecht voor de aanschaf van bedrijfsauto's, bussen en vans.
Tevens kunt u bij ons ook uw APK, Onderhoud en Reparatie's laten uitvoeren.
Ook startende ondernemers kunnen bij ons terecht voor Financial- en Operationele lease.
Al onze verkopen zijn gebaseerd op business to business (B2B) Particuliere verkoop (onder bepaalde voorwaarden) uiteraard mogelijk.
Kijk voor meer informatie en ons complete aanbod op Veenhuizenbv.NL, Veenhuizen bedrijfsauto's BV, Boerakkerweg 1, 9361 TK, Boerakker, 0594-549497
Over ons:
Veenhuizen Bedrijfsauto’s bestaat inmiddels al meer dan 45 jaar en is een begrip in Groningen en Friesland en ver daarbuiten. Vanaf de oprichting van het bedrijf in 1978 is Veenhuizen Bedrijfsauto’s gespecialiseerd in de verkoop, financial lease en reparatie van alle merken en typen Gebruikte tweedehands bedrijfswagens tot 3500 kg, personenbussen en occasions.
Onze dagelijks wisselende voorraad bestaat altijd uit meer dan 200 Gebruikte tweedehands bedrijfswagens, personenbussen en occasions. Ook voor de verkoop of inruil van uw bestelauto of auto kunt u ook bij ons terecht. Naast in- en verkoop en het leasen (financial lease) van bestelwagen s, bent u bij ons ook aan het juiste adres voor:
Leasen van en bedrijfswagen
Reparatie van bedrijfsauto’s
Verkoop en ombouw van rolstoelvervoer
Reparatie, verkoop en inruil van personenauto’s
APK, kleine of grote beurt voor uw bestelauto, personenauto of personenbus
Veenhuizen bedrijfsauto’s begeleid u graag bij uw keuze voor het kopen of het financial lease en van een de bedrijfswagens.
De verkopers van Veenhuizen Bedrijfsauto’s begeleiden u graag bij het maken van de juiste keuze. Zo kunnen ze u helpen op het gebied van model, uitvoering en formaat van de diverse gebruikte tweedehands bedrijfswagens. Gebruikt u bijvoorbeeld de bestelauto voor het vervoer van kleine of grotere pakketten? Of bent u juist op zoek naar een pick-up of dubbele cabine? Onze verkopers hebben de kennis en middelen om u tevreden te stellen bij uw keuze. Maar ook voor het leasen en kopen van één of meerdere bedrijfswagens occasions of personenbussen, helpen ze u graag!
Uiteraard zijn wij ook RDW erkend en Bovag lid.
Trefwoorden: Grijs kenteken - Bedrijfswagen - Bedrijfsauto - Bedrijfsbus - Bestelwagen - Bestelauto - Dubbele Cabine - DC - Open Laadbak - Pick-Up - Meubelbak - Bakwagen - Verkoopwagen - Koelwagen - Koelauto - Kipper - Glasresteel - Resteel - Laadklep - Bedrijfswagen inrichting - Bedrijfsauto inrichting - 4 Motion - 4X4 - L1H1 - L1H2 - L2H1 - L2H2 - L2H3 - L3H2 - L3H3 - L4H2 - L4H3 - Dubbel lucht - Imperiaal - Schuifdeur - Trekhaak - Koelwagen - Koelauto - Personenbus - Groepsvervoer - Kombi - Combi - Passenger - Tourer - Lang - Hoog - Lang/Hoog - Maxi - Dubbel cabine
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.150 x 2.040 x 2.850 mm |
| gewicht | 1.963 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 1.041 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
Opties
Veenhuizen Bedrijfsauto's
Boerakkerweg 19361 TK Boerakker





