

Lynk & Co 01
1.5 | Trekhaak | Memory | Infinity Audio | Pano
€ 23.400202362.469 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2023 |
| APK | 23 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 45.792 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Dat u het milieu wilt sparen, wil nog niet zeggen dat u aan rijcomfort moet inleveren. De Lynk & Co 01 is een comfortabele en ruime hybride auto. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. Ook full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Lynk & Co 01 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. In deze Lynk & Co vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Lynk & Co voor een proefrit reserveren.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons dan voor een afspraak op 030-2611122.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving.
Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Bochane Utrecht Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.
Graag tot ziens bij Bochane in Utrecht!
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2
Leaseprijs: private lease € 734 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 694 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Wettelijke garantie (non-conformiteit)
- Auto schoon geleverd (wasstraat/stofzuiger)
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
APK minimaal 1 jaar geldig
Tenaamstelling voertuig
6 maanden / 7.500 km vrij van onderhoud
12 maanden Bovag garantie
Auto professioneel gereinigd (binnen/buiten)
Bovag 40-puntencheck
Vloeistoffen/banden controle/aanvullen
Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
€ 25,- brandstof of volle accu
Kosten tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 192 kW (262 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.860 x 1.686 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 69 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |





