

Lynk & Co 01
1.5
€ 26.900202324.356 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 november 2023 |
| APK | 24 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 44.882 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Op zoek naar een moderne en milieubewuste SUV? Dan is de Lynk & Co 01 1.5 hybride benzine uit 2023 wellicht de perfecte match voor jou. Met zijn opvallende blauwe kleur en strakke design is deze auto een echte eyecatcher op de weg.
Met een vermogen van maar liefst 180 PK biedt de Lynk & Co 01 1.5 voldoende power voor een soepele en krachtige rijervaring. De 1477 CC motor zorgt ervoor dat je moeiteloos en efficiënt lange afstanden kunt afleggen. Met een kilometerstand van slechts 24356 ben je verzekerd van een auto die nog vele kilometers vooruit kan.
Het ruime interieur van deze SUV biedt plaats aan het hele gezin, dankzij de 5 deuren en comfortabele zitplaatsen. De metallic blauwe lak geeft de Lynk & Co 01 1.5 een luxe uitstraling die niet onopgemerkt zal blijven.
Veiligheid staat voorop bij Lynk & Co, en dat merk je aan de geavanceerde opties die deze auto te bieden heeft. De achteruitrijcamera en LED achterlichten zorgen ervoor dat je altijd goed zicht hebt, zowel tijdens het parkeren als tijdens het rijden in het donker. Het bots waarschuwingssysteem en de parkeerassistent helpen je om ongelukken te voorkomen en moeiteloos in te parkeren.
Daarnaast is de Lynk & Co 01 1.5 voorzien van een elektrisch bedienbare achterklep, waardoor het in- en uitladen van bagage nog eenvoudiger wordt. Met deze handige feature heb je altijd je handen vrij en kun je moeiteloos al je spullen meenemen, waar je ook naartoe gaat.
Ben je op zoek naar een betrouwbare en stijlvolle SUV met hybride benzine motor en indrukwekkende specificaties? Maak dan nu een afspraak om de Lynk & Co 01 1.5 uit 2023 zelf te ervaren. Neem contact op met ons team van experts bij Gebroeders Haaker BV en ontdek alle voordelen die deze auto te bieden heeft.
Wij zijn gebroeders Haaker. Het complete autobedrijf voor alle merken in Badhoevedorp. Al ruim 88 jaar gevestigd in Badhoevedorp en inmiddels een begrip in ruime omgeving. Liefhebbers van Italiaanse auto’s kennen ons al sinds 1957 als oud Fiat-dealer en later als specialist van de merken Alfa Romeo en Jeep. Sinds enkele jaren hebben wij ons ontwikkeld tot een garage voor alle merken. U bent bij ons in goed gezelschap: een mix van 12 specialisten, de een jong en dynamisch, de ander ervaren en vertrouwd.
U kunt bij ons terecht voor de aankoop (en ook financiering, private lease, verzekering) van een auto. En wij zijn uw partner voor mobiliteitshulp, onderhoud, APK, reparatie, schadeherstel en uitdeuken zonder spuiten. Natuurlijk geldt dit ook voor elektrische auto’s.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: okt. 2020 - okt. 2024
Referentienummer: 1320
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden pechhulp / servicepas Afleverbeurt bij aflevering APK minimaal 12 maanden € 25,- brandstof; Nieuwe APK
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 30.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.541 x 1.857 x 1.686 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 69 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |






