

Lynk & Co 01
1.5 Plug-in Hybrid | 360° | BLACK | NLD AUTO
€ 25.400202338.415 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2023 |
| APK | 11 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.882 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Modelreeks: okt. 2020 - okt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Leaseprijs: € 307 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 26.695,-.
Laatste onderhoudsbeurt uitgevoerd bij km.stand: 38.415.
Bij het ontwerpen van de Lynk & Co 01 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze 01 is van het bouwjaar 2023. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. Stoelverwarming maakt deel uit van de rijke uitrusting van deze auto. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Tot de uitrusting behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Ook full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor horen tot de voorzieningen op deze auto.
Deze Lynk & Co is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 2.140 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 80 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |





