

Lynk & Co 01
1.5 | Trekhaak | Pano | Camera
€ 20.9502021101.994 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 oktober 2021 |
| APK | 18 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 39.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Mooie Nette
Wegrijprijs: € 20.950,00
Full serviceprijs: € 21.845,00
Hij is sportief en avontuurlijk, maar hij brengt u ook met het grootste gemak door druk verkeer. De Lynk & Co 01 die we hier hebben, heeft 181994 kilometer gelopen, het bouwjaar is 2021. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige driecilinder benzinemotor. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Onder alle omstandigheden perfect zicht op wat zich achter de auto afspeelt: de achteruitrijcamera zorgt ervoor! Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. De uitrusting van deze Lynk & Co is met WIFI-hotspot, automatische airconditioning, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Lynk & Co 01 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en brake assist.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Modelreeks: okt. 2020 - okt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 895): Full service: Full service pakket: 6 maanden Bovag garantie, Grote onderhoudsbeurt + nieuwe A.P.K., €25 brandstof, tenaamstellen en een poetsbeurt.
Fabrikant: Garage Emmakade Drachtsterweg 8 8934BV LEEUWARDEN, NL 0582128213 http://www.garage-emmakade.nl verkoop@garageemmakade.nl
Alle auto's worden afgeleverd met een afleveringsinspectie, geldige A.P.K. en inc. tenaamstellingskosten (wegrijprijs).
Voor het Full service pakket bestaande uit: een grote beurt, nieuwe A.P.K., 12 maanden Bovag garantie, €25 brandstof en een poetsbeurt zijn de kosten €895.
U kunt altijd langskomen voor een bezichtiging en of een proefrit.
Garage Emmakade,
Drachtsterweg 8,
8934 BV Leeuwarden,
058-2128213
www.Garage-Emmakade.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 2.140 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 349 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 80 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |






