
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lynk & Co 01
1.5 More | 360 Camera | Panoramadak | Apple Carplay/Android Auto | Cruise control adaptief |

Lynk & Co 01
1.5 More | 360 Camera | Panoramadak | Apple Carplay/Android Auto | Cruise control adaptief |
€ 39.95020259.731 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2025 |
| APK | 18 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 39.950 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
De Lynk & Co 01 is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 9731 kilometer heeft gereden sinds 2025. Deze hybride auto heeft een combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. Een heerlijk zonnetje, of indrukwekkende wolkenpartijen? Bekijk ze onbelemmerd door het elektrisch bediende glazen panorama dak. Met één klik open en dicht, net als de elektrisch bedienbare achterklep. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Ook in winterse omstandigheden is rijden een plezier, niet in de laatste plaats dankzij het verwarmd stuurwiel. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen en LED-achterlichten. Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. De vier camera's die samen de 360 graden camera vormen, bieden u de mogelijkheid om obstakels in elke richting te zien. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Filerijden zal nooit een pretje worden. Maar met de file assistent wordt het wél relaxter. Deze geavanceerde optie zorgt dat u automatisch de juiste afstand tot de voorligger houdt en remt bovendien als de rij tot stilstand komt. Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Ook connected drive services, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen horen tot de voorzieningen op deze auto. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Lynk & Co 01 samen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Telefoonintegratie premium
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Kunstlederen bekleding
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Uitrusting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airco separaat achter
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- File assistent
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- Interieurcamera
- Smartphone entry
- Launch control
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1935 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 14-07-2025
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-03-2025
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 203 kW (276 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.860 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Lynk & Co Utrecht
Hudsondreef 543565 AV Utrecht






























































