
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lynk & Co 01
1.5 Core | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Cruise control adaptief

Lynk & Co 01
1.5 Core | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Cruise control adaptief
€ 36.90020262.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 januari 2026 |
| APK | 16 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Dit is een Lynk & Co 01 uit 2026, hij heeft 2500 kilometer op de teller. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto. Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van connected drive services, navigatiesysteem, electronic climate control en verstelbaar stuur. Deze Lynk & Co biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Bij de veiligheidssystemen van deze Lynk & Co hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. In deze Lynk & Co vinden we verder een hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Disclaimer: LET OP: Dit betreft een rijdende auto! Vraag naar de actuele km stand en de beschikbaarheid. Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Kunstlederen bekleding
Uitrusting
- Geluidsisolerend glas
- Voorstoelen verwarmd
- Afdaal assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- File assistent
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
Overige
- Smartphone entry
- Launch control
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Identificatie
Referentienummer: 2682631
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1935 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 13-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 12-01-2026
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 203 kW (276 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.860 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Lynk & Co Utrecht
Hudsondreef 543565 AV Utrecht
















































