

Lynk & Co 01
1.5 | 360 Camera | Sfeerverlichting | Adaptive Cruise | Panoramadak
€ 28.90020239.999 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2023 |
| APK | 13 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Dit is een Lynk & Co 01 uit 2023, hij heeft 9999 kilometer op de teller. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Het interieur baadt in een zee van licht door het glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze Lynk & Co horen onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! Extra opties op deze auto zijn: achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter en regensensor. Deze Lynk & Co is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Lynk & Co bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning. Als u nieuwsgierig bent naar deze Lynk & Co 01, neem dan snel contact met ons op.
Modelreeks: okt. 2020 - okt. 2024
Referentienummer: 2663532
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Rijklaargewicht: 1954 kg
Interieur: Antraciet
Verwachtte leveringsdatum: 29-01-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 08-02-2023
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 2.140 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 80 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| Energielabel | A |






