

Lexus UX
300h Luxury Line | Head-up Display | Schuif-Kantaldak | Carplay |
€ 48.950202515.715 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 15.715 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2025 |
| APK | 1 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.453 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Toonaangevende techniek en een hoge mate van degelijkheid, dat zijn enkele van de eigenschappen van Japanse auto's. Dat zie je terug in deze Lexus UX. Een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie verzorgen de aandrijving van deze SUV. Fijn hoor, zo'n elektrisch bediend glazen panorama dak. Voeg daaraan toe: het lederen interieur en je ziet hier een heel mooi uitgevoerde auto. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Bedien je de auto liever met jouw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Veilig en comfortabel rijden wordt nog eens versterkt door Connected Services, zodat je diverse vitale functies van de auto altijd kunt checken in de app. Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. Extra opties op deze auto zijn: navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Lexus in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Dashboardinfo checken zonder je ogen van de weg te halen? Dat kan met de head-up display. In het instrumentarium zie je tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor je leest. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Je bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neem je snel contact met ons op?
Modelreeks: feb. 2024 - nov. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Lexus Select: • 24 maanden "Lexus Select" (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Hybrid Health Check (Indien van toepassing) • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Lexus Select; BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Lexus Utrecht Proostwetering 53 3543AC UTRECHT, NL 0302212151 http://www.louwman.nl sales.lexus.utrecht@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.840 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.470 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 315 - 1.231 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |






