

Lexus LBX
Elegant 2WD | Tech Pack | Stuurwiel Verwarming | Parkeersensoren |
€ 42.450202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 10 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2026 |
| APK | 16 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 43.544 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Met hun doordachte ontwerpen en hoge kwaliteit onderscheiden de Japanse auto's zich al tientallen jaren. Ook dit is weer zo'n bijzonder goede Japanse auto. Op de teller van deze dealeronderhouden auto staat slechts 10 kilometer. De auto is van bouwjaar 2026. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. In deze Lexus profiteer jij onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Bedien je de auto liever met jouw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Communiceren met je auto? Dat gaat via remote services. Met je smartphone maak je waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Deze Lexus is voorzien van navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
De Lexus LBX is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Lexus bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Even bellen voor een afspraak en deze Lexus staat voor je klaar!
Modelreeks: jan. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: NiMH
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Lexus Select: • 24 maanden "Lexus Select" (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Hybrid Health Check (Indien van toepassing) • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Lexus Select; BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Lexus Eindhoven Wekkerstraat 57 5652AN EINDHOVEN, NL 0402595300 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.830 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.755 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | A |





