

Land Rover Range Rover
P550 E Autobiography / Massage Stoelen / Head Up / Panoramadak
€ 169.888202524.329 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2025 |
| APK | 26 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Direct beschikbaar deze schitterende Range Rover P550e Autobiography
Santorini Black Metallic Exterieur
Zwart Lederen Interieur
Panoramadak
Meridian Signature Surround Systeem
Climate Control
Stoel Verwarming
Stoel Koeling
Stuurwiel Verwarming
Massage Stoelen
Key Less Go
Head Up Displaty
Zwarte Velgen
Parkeer Sensoren incl Camera
Elektrische Kofferklep
Multifunctioneel Stuurwiel
Adaptieve Cruise Control
Luchtvering
Sfeerverlichting
Clear Sight Mirror
Voor meer info staan wij u graag te woord, U kunt ons bereiken op nr 013-5452000
Wil je bij de aankoop van je auto een servicepakket? Bekijk de mogelijkheden en meer informatie op onze website onder het kopje "S**ervicepakketten"**.
In samenwerking met onze partners kunnen wij u voorzien van een Financiering of Leasing.
Het inruilen van uw auto is bespreekbaar.
Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Voor meer informatie kunt u direct contact opnemen met:
Du Parc Luxury Cars & Art
Bedrijfsweg 5
5061 JX Oisterwijk
Telefoon: +31 (0)13 - 5452000
Email: info@duparc.nl
Website: www.duparc.nl
Modelcode: L460
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart Leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basis
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 405 kW (552 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| gewicht | 2.710 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 116 km |
| CO2-uitstoot | 18 g/km |
| Energielabel | A |



