

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2024 |
| APK | 30 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 233.348 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Metaalkleur parelmoer
- Speciale kleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektronisch sper differentieel
- koplampreiniging
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie high end
Interieur
- Airco separaat achter
- Koelbox
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Gelaagde zijruit(en)
- Lederen interieurdelen
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Roll Stability Control
Overige
- 20-voudig elektrisch verstelbare geklimatiseerde voorstoelen met geheugen en geklimatiseerde zitplaatsen achterin met elektrisch verstelbare rugleuning (401BT)
- Adaptive Cruise Control met Steering Assist (065AN)
- Akoestisch gelaagd glas voor voorportierruiten, gehard glas voor achterportierruiten, achterzijruiten en achterruit (047BJ)
- andere dakkleur
- Bots herkenning systeem
- ClearSight achteruitkijkspiegel (031BS)
- Convenience Pack (Koelbox)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels (030NM)
- Elektrisch verwarmbare voorruit met verwarmde hogedruk ruitensproeiers (040AK)
- Extended Leather Pack (032CG)
- Extra getint glas achter
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel vóór (041CZ)
- Handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- Head Up Display (039IB)
- Keyless Entry: sleutelloze ontgrendeling / vergrendeling (066AC)
- Luxe interieur afwerking
- Navigation Pro (087AU)
- Premium sfeerverlichting (064LC)
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone Pack (186AB)
- Soft Door Close (173AB)
- stuur met houtinleg
- (064AP)
- 4x4-uitvoering
- 14-voudig verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie bestuurdersstoel (301QU)
- 20-voudig elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugen en verwarmbare zitplaatsen achterin met elektrisch verstelbare rugleuning (401BD)
- Aanhanger assistent
- achterasbesturing
- Afdaal assistent
- Automatisch dimmende binnenspiegel (031CG)
- Bluetooth
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting) (025JB)
- Draadloze telefoonlader
- Driver Condition Monitor (086DH)
- Ebony suède hemelbeklding (188HB)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra warmtewerende voorruit (047EB)
- Gelaagd glas voor zijruiten (047AW)
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding leder
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- Lage gearing
- LED mistlampen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Park pack (017UA)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Verwarmde hogedruk ruitensproeiers (040AQ)
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2023 - 2026
Modelcode: L460
Technische informatie
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 770 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Interieurkleur: Ivoor
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 28,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
Bedrijfsinformatie
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.


Range Rover vs. Porsche Cayenne - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 405 kW (552 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.160 x 2.000 x 1.870 mm |
| gewicht | 2.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 109 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,2 l/100km (1 op 31,3) |
| CO2-uitstoot | 18 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
DNA Cars
Cort van der Lindenlaan 461412 CA Naarden

















































