

Land Rover Range Rover
P460e 22 inch Pano Meridian 3.0 P460e PHEV Santorini
€ 149.99520261.221 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 157.382 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Modelreeks: mei 2023 - 2026
Modelcode: L460
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 810 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 28 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie: Ja
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 338 kW (460 pk) |
| Max. koppel | 660 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.160 x 2.000 x 1.870 mm |
| gewicht | 2.670 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 121 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,9 l/100km (1 op 34,5) |
| CO2-uitstoot | 17 g/km |
| Energielabel | A |



