

Land Rover Range Rover
4.4 P530 LWB Autobiography 7p. MHEV 23''-Trekhaak-
€ 169.900202443.591 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2024 |
| APK | 29 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 276.208 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 553 - € 612 |
Modelreeks: jan. 2021 - 2026
Laadvermogen: 770 kg
Wielbasis: 320 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie tot: 28-08-2029
Garantie: Volledige garantie
Garantie: 6 maanden
Garantie: 15.000 km
Garantie: Datgene wat als eerst bereikt is, is van toepassing.
Fabrikant: Brandsen Auto B.V. Albert Plesmanstraat 34 3772MN BARNEVELD, NL 0342751109 http://www.brandsenauto.nl info@brandsenauto.nl
De getoonde prijs is inclusief het benodigd onderhoud en 6 maanden garantie. Het inruilen van uw huidige auto behoort tot de mogelijkheden. Bel voor de zekerheid even voordat u komt, dan weet u zeker dat de gewenste auto nog op voorraad is.
Financiering of lease? Met onze eigen leasemaatschappij zijn we erg flexibel qua mogelijkheden. Onze verkopers vertellen u er graag meer over!
Autobedrijf Brandsen heeft ruim 30 jaar ervaring op autogebied, en daarmee de kennis in huis om u een gedegen advies te geven over de aankoop van uw auto. Ook beschikken wij over een moderne werkplaats, waar wij uw auto vakkundig onderhouden of in topconditie herstellen.
We doen ons uiterste best om alle informatie zo accuraat en actueel mogelijk te houden. Onze excuses als er desondanks een onjuist gegeven wordt getoond.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.395 cc |
| Max. vermogen | 405 kW (552 pk) |
| Max. koppel | 750 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.360 x 2.000 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 2.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 857 - 2.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Actieradius | 762 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,8 l/100km (1 op 8,5) |
| CO2-uitstoot | 270 g/km |
| Energielabel | G |



