

€ 124.900
| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 35.039 |
- Onderhoudshistorie
- BOVAG Garantie
- Land Rover Approved
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2023 |
| APK | 12 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 173.035 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Omschrijving
Schitterende Range Rover P510 nieuw geleverd en onderhouden door Breeland en voorzien van de volgende meeruitrusting af fabriek:
022BC Automatische klimaatregeling met 4 zones
026LM Meridian™ Sound System
028ME Volwaardig reservewiel 22"
031WA 22"10 Spoke Style 1073 DT w/Drk Grey Finish
032DV Verwarmbare stuurwielrand
032KK Full Extended Leather Upgrade
041CZ Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif kanteldeel voor
048BD Verlichte metalen dorpellijsten met Range Rover opschrift
054DB 230V-stopcontact
056AZ EHBO-set
063AK Loadspace Cover - Autofolding
064QH Pixel LED-koplampen met LED-signature
079EG Versatile Loadspace Floor
088TV Veneer-Natural Ecru Walnut
112RB Elektrisch bediende zonneschermen voor de zijramen achter
129AW Rear Seat Entertainment 11.4inch
188MA Perlino Morzine Headlining
401AM Seat Style 7 met Verwarming Koeling en Massage
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 22" 'Style 1073', Diamond Turned Finish & Contrast Gloss Dark Grey
- 22" volwaardig reservewiel (028ME)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dak in carrosseriekleur
- Digitale LED-koplampen met Signature dagrijlichten en beeldprojectie
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch sper differentieel
- Instapverlichting met Logo Projectie-functie
- Keyless Entry (066AC)
- Kleur wit
- koplampreiniging
- Laadkabel 230V
- Lantau Bronze
- laser LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 22"
- Lichtmetalen velgen 21''
- Lichtmetalen velgen 22"
- Volwaardig reservewiel 22"
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- 3D Surround Camera
- 11,4" Rear Seat Entertainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- ClearSight achteruitkijkspiegel
- Draadloos opladen met telefoon signaalversterker
- Meridian™ Sound System
- Navigatiesysteem full map
- Virtueel high definition inch TFT/LCD-instrumentenpaneel
Interieur
- 4-Zone climate control
- 20-voudig verstelbare en koel-/verwarmbare voorstoelen met massagefunctie, memoryfunctie voor de bestuurdersstoel, en achterbank met verwarmbare buitenste zitplaatsen
- 031BS - Clearsight achteruitkijkspiegel
- 40:20:40 asymmetrisch neerklapbare achterbank met middenarmsteun en verwarmbare zitplaatsen
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium dorpellijsten met verlichting en Range Rover woordmerk
- Automatische klimaatregeling met 4 zones
- Automatisch inklapbare afdekking bagageruimte
- Bagagevloerverdeler
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dorpellijsten vóór met verlicht Range Rover woordmerk
- Dubbele bekerhouder met afdekking voor
- Elektrisch bediende zonneschermen voor de zijruiten achter
- Elektrisch in hoogte en lengte verstelbare stuurkolom
- Elektrisch kantelbare + schuifbare stuurkolom
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Full Extended Leather Upgrade
- Glazen panoramadak met elektrisch bediend schuif-/kanteldeel voor
- Gordelsloten met verlichting (032QB)
- Handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- Keyless Go startsysteem
- Koel-/verwarmbare voorstoelen
- Lederen interieurdelen
- Massage stoelen voor
- Met zachtgenerfd leder bekleed stuurwiel (032FM)
- Natural Ecru Walnut veneer
- Premium Upgrade Interior Pack
- Premium vloermatten
- Soft Door Close
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheidsgordelsloten met verlichting
- Verlichte dorpellijsten met Range Rover opschrift
- Verwarmbare en koelbare voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- 086GC - Surround Camera System
- Alarm klasse 5 (SCM gecertificeerd)
- Autonomous Emergency Braking
- Blind Spot Monitor (BSM) met Closing Vehicle Sensing (CVS) en Reverse Traffic Detection (RTD)
- Clear Exit Monitor
- Lane Departure Warning met Traffic Sign Recognition
- Pixel LED-koplampen met specifieke ledsignatuur als dagrijverlichting
- Roll Stability Control
- Surround Camera System
- Terrain Response 2
- Verkeersdetectie bij achteruitrijden, BSM, CVS
Overige
- 230V-stopcontact (054DB)
- Aanhanger assistent
- achterasbesturing
- Afdaal assistent
- All Wheel Steering (049BB)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- Cold Climate Pack
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische achterklepbediening
- entertainment system achter
- Lage gearing
- LED mistlampen
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sluitbekrachtiging
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Twee bekerhouders vóór, met afdekking
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2021 - mei 2023
Modelcode: L460
Productienummer: 5000825567
Maten en gewichten
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Interieurkleur: Ivoor
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Breeland Rotterdam Autolettestraat 16 3063NP ROTTERDAM, NL 0102424500 http://www.breeland.nl verkoop@breeland.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn de officiële Jaguar en Land Rover dealer voor Zuid-Holland en Zeeland, met vestigingen in Rotterdam, Den Haag, Dordrecht en Brielle. Bij onze showrooms in Rotterdam, Den Haag en Dordrecht kunt u de kwaliteit, design, service én de synergie van Jaguar en Land Rover ervaren. Daar informeren onze verkoopadviseurs u graag over het leveringsprogramma van Jaguar en Land Rover, kunnen wij u alles vertellen over de voorraad auto’s; zowel nieuw als ‘Approved’, bent u van harte welkom voor een proefrit en uiteraard voor onderhoud en reparatie van uw Jaguar of Land Rover. In Brielle zijn erkend Service Partner voor de genoemde merken.
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt U altijd contact met ons opnemen.


Range Rover vs. Porsche Cayenne - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.160 x 2.000 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 2.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 818 - 1.841 l |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,8 l/100km (1 op 125,0) |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Breeland Rotterdam
Autolettestraat 163063 NP Rotterdam



































