

Kia Picanto
1.0 CVVT Comfort Pack
€ 3.7452012173.330 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2012 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.685 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Op onze eigen website staan veel meer foto's in hogere resolutie ! www. autostekelenburg . nl
De geadverteerde prijzen zijn exclusief onze afleverpakket opties.
Welkom bij Autocentrum Stekelenburg ! Autocentrum Stekelenburg is het autobedrijf met 40 jaar ervaring in de automotive waar u en uw auto centraal staan. Als Mitsubishi Daihatsu en Chevrolet Dealer doen wij alles om u te ontzorgen als het om uw mobiliteit gaat. Bezoek onze showroom voor een nieuwe, ons uitgebreide occasionterrein voor een gebruikte auto of de werkplaats voor onderhoud , reparatie of schadeherstel en ervaar het Merkbaar Verschil.
Benieuwd naar wat wij voor u kunnen betekenen? Bel voor meer informatie of een afspraak 030-6037050
Ondanks onze grote zorg voor het samenstellen van deze advertentie kunnen er geen rechten worden ontleend aan het gepubliceerde. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.”
Modelreeks: 2011 - 2015
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: (EQ)
CO₂-uitstoot (NEDC): 103 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x x mm |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | A |





