

Kia Picanto
1.0 Q Fifteen | Airco | Zuinig
€ 2.1952009144.629 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 september 2009 |
| APK | 16 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.694 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Kia Picanto 1.0 Q Fifteen | Airco | Zuinig
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Kia Picanto 1.0 Fifteen – Zuinig rijden met lage kosten!
Op zoek naar een compacte, betrouwbare en betaalbare auto waar u direct mee op pad kunt? Dan is deze frisse rode Kia Picanto precies wat u zoekt! Dankzij zijn zuinige 1.0 motor is dit dé ideale auto voor dagelijks gebruik, woon-werkverkeer of als perfecte startersauto. Compact van buiten, verrassend praktisch van binnen én vriendelijk voor de portemonnee.
Deze Kia Picanto rijdt, schakelt en stuurt prettig en heeft een kilometerstand van slechts 144.629 km. De auto is voorzien van airconditioning, elektrisch bedienbare ramen voor en heeft een APK keuring tot 16-09-2026. Instappen en rijden dus!
De Kia Picanto staat bekend om zijn lage gebruikskosten, betrouwbaarheid en compacte formaat waardoor parkeren overal eenvoudig is. Een ideale combinatie van praktisch, voordelig en comfortabel rijden.
Pluspunten van deze Kia Picanto:
✓ Zuinige 1.0 motor
✓ Airconditioning
✓ Elektrisch bedienbare ramen voor
✓ Lage gebruiks- en onderhoudskosten
✓ APK tot 16-09-2026
✓ Ideale stads- en startersauto
✓ Opvallende rode kleur
Leuke, nette en voordelige auto die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar!
Bij Autobedrijf Rijpkema staat persoonlijk contact en eerlijk advies voorop.
Welke keuze u ook maakt, wij zorgen dat uw nieuwe auto tiptop in orde is en u met een glimlach wegrijdt.
Benieuwd? Neem gerust contact op, wij zijn open op afspraak ook buiten kantoortijden.
De koffie staat klaar!
Autobedrijf Rijpkema
Marconistraat 25
1704 RH Heerhugowaard
0655209954
info@autobedrijfrijpkema.nl
www.autobedrijfrijpkema.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 86 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.550 x 1.595 x 14.800 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 157 - 882 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,4 s |
| Actieradius | 686 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |



