We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De volledige fotoreportage en informatie is te bekijken op www.autohoutman.nl
Inruil, financiering en garantie en andere wensen zijn veelal mogelijk.
Voor een snelle en eenvoudige verkoop van uw auto, motor, camper, boot, oldtimer of caravan kunt u op www.motorvoertuigverkopen.nl of op Hoofddiep 45 uw voertuig geheel vrijblijvend aanbieden.
Voor meer gedetailleerde informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met ons. whatsapp of telefonisch op 05 94 85 34 75 of per mail via verkoop@autohoutman.nl Wij zijn 6 dagen per week uitsluitend geopend op afspraak om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. Verwacht geen nieuwe auto voor de fractie van een nieuwprijs!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Kia Picanto 1.0 X-ecutive Airco|Elektr. pakket|Lmv|2e eigenaar|Dealer onderhouden
Kenteken: 75-PDX-4
Merk: Kia
Model: Picanto
APK tot: 02-09-2026
Tellerstand: 108139 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2011
Transmissie: Handgeschakeld
Kleur: zwart Metallic
Bekleding: Stof
Motorinhoud: 999 cc
Aantal cilinders: 4
Motorcode: G4HE-I
Vermogen: 46 kW / 63pk
Ledig gewicht: 830 kg
Max. trekgewicht: 700 kg
Aantal zitplaatsen: 5
Verbruik: 4.8 l/100 km
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Hoogte: 1480 cm
Aantal sleutels: 2
Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - 74 per kwartaal
Emissieklasse: Euro 5
Het fijne van Koreaanse merken is de relatief lage prijs tegenover hoge kwaliteit. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van airconditioning is voorzien. Extra opties op deze auto zijn: centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Exterieur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling
Mistlampen voor
Infotainment
Radio-CD/MP3 speler
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Elektrische ramen voor
Stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Overige
Anti Blokkeer Systeem
Bestuurdersairbag
Passagiersairbag
Auto Houtman
Hoofddiep 45 & 52
9354 AM Zevenhuizen Gn
0594-853475
verkoop@autohoutman.nl