

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2022 |
| APK | 3 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.154 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
AutoBuitenhuis biedt u deze Kia Niro 1.6 GDi Hybrid ComfortLine aan. De auto is onderhouden bij de dealer en/of specialist.
Deze Kia Niro is voorzien van vele handige opties zoals: Adaptieve cruise control, Lederen bekleding, Keyless start/entry, Apple Carplay / Android Auto, Navigatiesysteem, Achteruitrijcamera, Climate control, Lane Assist, DAB-radio en handige Parkeersensoren zowel voor als achter.
Kia Niro 1.6 GDi Hybrid ComfortLine |KEYLESS ENTRY & START|CLIMATE|ADAPT. CRUISE|CAMERA
- Kenteken: KKH-44-H
- Merk: Kia
- Model: Niro
- APK tot: 03-02-2028
- Tellerstand: 45382 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 2 kWh
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Automaat
- Motorinhoud: 1580 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 104 kW / 142pk
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.8 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
Pakket: Advanced Driving Assistance Pack
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoffen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Centrale airbag voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Onze auto’s worden aangeboden inclusief ons Standaard afleverpakket, zonder extra afleverkosten. Dit pakket omvat tenaamstelling, minimaal 3 maanden APK, reinigen van interieur en exterieur, 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak en een technische inspectie.
Voor wie extra zekerheid wenst, is BOVAG-garantie eventueel mogelijk. Dit pakket omvat tenaamstelling, een nieuwe APK, reinigen van interieur en exterieur, 12 maanden BOVAG-garantie, inspectie, een onderhoudsbeurt en de mogelijkheid tot reparatie bij een garage in uw regio. Informeer gerust naar de mogelijkheden.
Wij zijn op afspraak geopend. Daarom vragen wij u vriendelijk om vooraf even contact met ons op te nemen. Zo staat de auto voor u klaar en hebben wij alle tijd voor u.
AutoBuitenhuis is een RDW-erkend autobedrijf. Bij ons bent u altijd verzekerd van een betrouwbare occasion en goede service. Ook bieden wij u de mogelijkheid om uw nieuwe occasion door DEKRA of een merkdealer te laten keuren.
Inruil is uiteraard mogelijk.
Wij berekenen geen afleverkosten!
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in hogere kwaliteit, kijk op https://www.autobuitenhuis.nl/aanbod
Met vriendelijke groet,
AutoBuitenhuis
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
AutoBuitenhuis
Rutgershof 5
8161TB Epe
06-22249644
info@autobuitenhuis.nl
www.autobuitenhuis.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.810 x 1.545 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 427 - 1.425 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Energielabel | A |
Opties
AutoBuitenhuis
Rutgershof 58161 TB Epe




















































