

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 oktober 2021 |
| APK | 27 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.242 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Kia Niro 1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Luxe & Efficiëntie!
Bouwjaar: 10-2021
Kilometerstand: 119.095 km
Kleur: Deep Cerulean Blue
Transmissie: Automaat
Brandstof: Hybride (benzine)
Vermogen: 141 pk
Een stijlvolle en goed uitgeruste hybride SUV!
Deze Kia Niro ExecutiveLine combineert een aantrekkelijk design met geavanceerde hybride technologie, wat resulteert in zowel krachtige prestaties als een efficiënt brandstofverbruik. De opvallende Deep Cerulean Blue lak geeft de auto een frisse en moderne uitstraling. Het interieur biedt een luxueuze ervaring met hoogwaardige lederen bekleding, wat bijdraagt aan een chique sfeer. Voor optimaal comfort zijn de voorstoelen niet alleen verwarmd, maar ook geventileerd, zodat je in elk seizoen comfortabel rijdt. De achterbank is eveneens voorzien van stoelverwarming, waardoor ook passagiers achterin genieten van extra comfort. Het verwarmde stuurwiel zorgt ervoor dat je handen warm blijven tijdens koude dagen. Het geavanceerde infotainmentsysteem beschikt over een groot touchscreen met Apple CarPlay en Android Auto, waardoor je eenvoudig je smartphone kunt integreren voor navigatie, muziek en meer. Het premium JBL-geluidssysteem levert een indrukwekkende geluidskwaliteit, zodat je favoriete muziek altijd perfect klinkt.
Een greep uit de optie lijst:
Dodehoekdetectie (Blind Spot Detection) – Waarschuwt voor voertuigen in de dode hoek voor extra veiligheid.
Adaptive Cruise Control – Past automatisch de snelheid aan om een veilige afstand tot je voorligger te behouden.
Parkeercamera en parkeersensoren voor en achter – Maakt inparkeren en manoeuvreren eenvoudiger en veiliger.
Apple CarPlay & Android Auto – Naadloze smartphone-integratie voor toegang tot apps, muziek en navigatie.
JBL-geluidssysteem – Hoogwaardige audio-ervaring met premium geluidskwaliteit.
Stoelverwarming en -ventilatie voor, verwarmde achterbank – Biedt optimaal comfort voor alle inzittenden, ongeacht het weer.
Verwarmd stuurwiel – Houdt je handen warm tijdens koude ritten.
Keyless entry en start – Gemakkelijk instappen en starten zonder de sleutel uit je zak te halen.
Elektrisch verstelbare stoelen met geheugenfunctie – Maakt het eenvoudig om de ideale zitpositie op te slaan en terug te vinden.
Chrome afwerking – Geeft de auto een extra stijlvolle en luxe uitstraling.
Onderhoud & Garantie:
✅ Wordt geleverd met een nieuwe onderhoudsbeurt.
✅ Nieuwe APK bij aflevering
✅ Inclusief 1 jaar garantie bij aflevering.
Interesse? Plan een proefrit en ervaar het zelf! Neem contact op voor meer informatie. Jouw nieuwe Kia Niro staat klaar!
Deze auto liever financieren? Neem contact op voor de mogelijkheden!
V&L Carservice
Luc van Rooij
Singel 1940-1945 310
5348PV Oss
06-24152161
verkoop@venlcarservice.nl
www.venlcarservice.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen schuif-/kanteldak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia systeem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Rijstrooksensor met correctie
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
Meer informatie
Modelreeks: mei 2019 - mrt. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: V&L Carservice Singel 1940-1945 310 5348PV OSS, NL 0624152161 http://www.venlcarservice.nl verkoop@venlcarservice.nl

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.810 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 427 - 1.425 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 918 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
V&L Car Service
Singel 1940-1945 3105348 PV Oss






















































