

Isuzu D-Max
D-max. V-Cross AT 4X4 Automaat. Apple-carplay. Trekhaak 3500 kg
€ 44.950202422.222 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 oktober 2024 |
| APK | 9 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 66.887 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Isuzu D-max.. Het is een auto uit 2024, op de teller staat een kilometerstand van 22222. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Een viercilinder dieselmotor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Het lederen interieur voegt stijl en allure toe. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, zwarte hemelbekleding en getint glas horen tot de voorzieningen op deze auto.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Dankzij de stuurwielbediening van het audio-installatiesysteem, kunt u veilig het verkeer in de gaten houden. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Komt u aanlopen, dan ontgrendelt de keyless entry gastvrij de sloten. Da's een makkelijke optie! De Isuzu is standaard voorzien van: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
De Isuzu D-max. is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modeljaar: 2026
Laadvermogen: 1.165 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Heining Oosterinslag 17 3871AL HOEVELAKEN, NL 0332463886 http://www.heining.nl info@heining.nl
Interesse in deze auto? Neem gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.
Aflever- en garantiepakketten zijn mogelijk tegen meerprijs en worden in overleg afgestemd.
Ook voor lease en financiering bent u bij ons aan het juiste adres. Vraag naar de mogelijkheden en voorwaarden.
U bent van harte welkom in onze showroom van 1000 m².
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij u alle aandacht kunnen geven. Afspraken buiten openingstijden zijn mogelijk.
Wij stellen onze advertenties met zorg samen. Toch zijn fouten in specificaties, opties en uitvoering voorbehouden.
Controleer daarom altijd de voor u belangrijke zaken vóór aankoop.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.898 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.270 x 1.870 x 1.790 mm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| gewicht | 1.935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 76 l |
| Actieradius | 1.085 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 241 g/km |




