

Hyundai Tucson
2.0i Style TREKHAAK NAVI ECC CRUISE.
€ 4.2502008190.036 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2008 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.535 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Hyundai Tucson 2.0i Style TREKHAAK NAVI ECC CRUISE.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Met zijn dynamische eigenschappen belooft deze Hyundai Tucson u een heleboel rijplezier. Hij is ontwikkeld op een geavanceerd onderstel en biedt altijd een veilig weggedrag. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Hyundai Tucson prima parkeersensoren die u een handje helpen. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €79,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.975 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 184 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.730 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.437 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | D |





