

Hyundai Tucson
2.0i Active | Airco | Elekt. Ramen | Trekhaak | APK tot 11-01-2027!
€ 3.4452006175.066 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2006 |
| APK | 11 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.779 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Nette en goed rijdende Hyundai Tucson. Hij heeft een onderhoudsbeurt gehad bij 163.000 km en de APK is geldig tot 11-01-2027!
U kunt deze nette auto al rijden voor € 67,- per maand, zonder aanbetaling!
Wij werken uitsluitend op afspraak, bel ons dus om uw bezoek naar wens af te stemmen, ook 's avonds en in het weekend. Tel. 06-12547837 of via whatsapp.
Hyundai is in een paar decennia een van de wereldwijde topmerken geworden. Niet zo vreemd, want onder het motto 'New Thinking. New Possibilities' komen ze elke keer weer met topklasse tegen een wel heel betaalbare prijs. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
U vindt in deze auto ook airconditioning.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Leuk dat u kijkt naar onze auto! INRUIL van uw auto, motor, caravan of boot? Graag! Vragen? Bel of Whatsapp ons: 06-12547837
Het reserveren van een auto is in overleg mogelijk, een afspraak voor een proefrit is niet automatisch een reservering voor de betreffende auto!
De prijs is op basis van een netto meeneemprijs. Dat betekent dat deze prijs inclusief BTW is (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft) en direct rijklaar is.
Verder is de prijs altijd inclusief geldige APK, tenaamstelling van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw inruilauto. Wij hanteren geen afleverkosten. Mocht uw nieuwe auto aan onderhoud toe zijn, dan kunt u dit door ons laten uitvoeren tegen een zeer aantrekkelijke meerprijs. Garanties behoren uiteraard ook tot de mogelijkheden voor net even dat extra stukje zekerheid.
Ik ben niet altijd op lokatie aanwezig, om deze reden werk ik op afspraak.
Dit geeft niet alleen duidelijkheid maar ook de garantie dat ik alle tijd voor u heb ingepland.
Bijkomend voordeel is dat ik niet alleen binnen de reguliere openingstijden hoef te werken.
Een afspraak maken is dus ook vaak mogelijk in de avonduren of in het weekend.
Bel: 06-12547837 - www.autohoff.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2004 - 2010
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 613 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: (LM)
CO₂-uitstoot (NEDC): 190 g/km
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Meeneemprijs, geen bijkomende kosten. Nieuwe APK en garantie tegen meerprijs mogelijk.
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.975 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 184 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.730 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.437 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 190 g/km |
| Energielabel | D |





