

Hyundai Tucson
1.6 CRDi 48V Premium NAP/BTW/TRK.HK/LEDER
€ 17.9502021136.691 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2021 |
| APK | 11 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.207 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 505 - € 529 |
Hyundai Tucson 1.6 CRDi 48V Premium | 02-2021 | Origineel NL | Polar White | Zeer compleet
Hyundai Tucson 1.6 CRDi 48V Premium NAP/BTW/TRK.HK/LEDER
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Hyundai Tucson 1.6 CRDi 48V Premium | 02-2021 | Origineel NL | Polar White | Zeer compleet
Origineel Nederlands geleverde Hyundai Tucson 1.6 CRDi 48V Premium uit februari 2021, uitgevoerd in het stijlvolle Polar White unilak gecombineerd met een zwart lederen interieur.
De auto verkeert in een zeer nette staat en is altijd keurig onderhouden.
* Uitgebreide fotoreportage is te zien op onze website.
Deze rijk uitgeruste Premium uitvoering is voorzien van onder andere:
De krachtige en zuinige 1.6 CRDi motor met 48V mild-hybrid technologie zorgt voor een comfortabele en efficiënte rijervaring.
Kortom, een zeer complete en luxe uitgevoerde Hyundai Tucson in een fraaie samenstelling, klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Ons autobedrijf werkt op afspraak, dus wij adviseren u vriendelijk om van tevoren contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen en ervoor te zorgen dat u de auto op een moment naar uw keuze kunt bekijken.
Bellen kan naar:
- Jesper van Geemen: 06-13410641
Geemen Automotive
Schoolstraat 27
7037AS Beek
+31613410641
info@geemen-automotive.nl
geemen-automotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.850 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.512 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.120 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 513 - 1.503 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 953 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 113 g/km |
| Energielabel | D |


![Hyundai Tucson 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59409839/0-c90668c1a9c6f89d59a65cedd86289ce.jpg)

![Hyundai Tucson 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59409836/0-3493f0b6e58a0bf7d1e06e30bef5c031.jpg)