

Hyundai Tucson
1.6 GDi 132pk, Cruise, Camera, Stoelverwarming
€ 15.890201893.797 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2018 |
| APK | 10 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze Hyundai Tucson is optisch en technisch nog in goede staat en voorzien van een ingevuld onderhoudsboekje. De auto is uitgerust met meerdere luxe opties zoals; Cruise Control, Climate Control, Parkeersensoren, Parkeercamera, Stoelverwarming voorin en achterin, Bluetooth, Touchscreen Display, Trekhaak, Navigatie, Dakrails en Automatische Verlichting.
De genoemde verkoopprijs is bij Autobedrijf J.T. van Steyn ook de rijklaarprijs. Deze prijs is inclusief een Volledige Onderhoudsbeurt, Nieuwe Apk keuring, Aircoservice, Professionele Poetsbeurt en 6 maanden garantie.
Let op! Door enorme drukte en snel wisselende voorraad doen wij enkel op afspraak proefritten meegeven. Om teleurstellingen te voorkomen, kunt u telefonisch of via de mail een afspraak maken met één van onze verkopers. 0252-214248 of sales@jtsauto.nl
Constructiejaar: 2018-01
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Autobedrijf J.T. van Steyn is een all round garage in Voorhout sinds 1987, onze vestiging in Voorhout is al meer dan 35 jaar actief in en buiten de regio en staat bekend om zijn uitstekende service, goede prijs kwaliteit verhouding en vaste team van medewerkers die altijd voor u klaar en houden u dagelijks op de weg. We hebben altijd een mooie mix aan gebruikte auto’s staan. De auto's zijn zorgvuldig gecontroleerd in de werkplaats en voorzien van de juiste kilometerstand-documentatie.
Kijk voor een volledig overzicht van onze voorraad op www.jtsauto.nl. Informeer naar de garantie mogelijkheden tot 24 maanden. Wij zijn aangesloten bij Bovag, Nationale Autopas en Bosch Car Service. Financiering en private lease mogelijk.
Personenauto’s die minder dan 120.000 km hebben gereden, jonger dan 7 jaar zijn en de verkoopprijs boven €4.500 is, hebben 12 maanden bovag garantie. De overige personenauto’s waar dat niet voor geldt en bedrijfsauto's hebben géén, 1, 3 of 6 maanden garantie.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.591 cc |
| Max. vermogen | 98 kW (133 pk) |
| Max. koppel | 161 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.850 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.354 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.895 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 513 - 1.503 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 984 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | D |





