Hyundai Tucson

1.6 GDi Comfort Rijklaar + 12 maanden Bovag-garantie Henk Jongen Auto's in Helmond, al 50 jaar service zoals 't hoort!

PoweredBy
Hyundai Tucson
1.6 GDi Comfort Rijklaar + 12 maanden Bovag-garantie Henk Jongen Auto's in Helmond, al 50 jaar service zoals 't hoort!
€ 13.9502016141.123 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 30 september 2016
APK 30 september 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 28.995
Wegenbelasting/3mnd € 217 - € 240

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Hyundai Tucson is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Hyundai Tucson

Omschrijving

Het is een nette en comfortabele auto, deze Hyundai Tucson, hij heeft 141123 kilometer gelopen. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is deze Hyundai een prettige auto om te rijden. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De verwarmde achterbank is een luxe extra, speciaal voor de passagiers. Verder is de Hyundai uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter.

Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het navigatiesysteem. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Hyundai met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen.

Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur

Infotainment

  • Audio-installatie

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Voorstoelen verwarmd

Overige

  • Bluetooth
  • Extra getint glas achter
  • Financiering mogelijk
  • Henk Jongen Auto's al 50 jaar service zoals 't hoort!
  • Inruil altijd mogelijk
  • ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: jul. 2015 - dec. 2018

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 541 kg
Wielbasis: 267 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu

Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Afleverpakketten

Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard: € 0,- Onderhoudsbeurt, Nieuwe APK keuring, 12 maanden Bovag-garantie, Verzekeringsofferte van Actua, Volle tank brandstof, Professioneel poetsen, Gratis te naam stelling

Productveiligheid

Fabrikant: Automobielbedrijf Henk Jongen B.V. Kanaaldijk Z.W. 7 5706LD HELMOND, NL 0492-537150 http://www.henkjongen.nl info@henkjongen.nl

Bedrijfsinformatie

Bedankt voor uw interesse in deze auto. Welkom bij autobedrijf Henk Jongen, onderdeel van Bosch Car Service. We zijn een familiebedrijf gevestigd in Helmond en al rruim 50 jaar gespecialiseerd in het verkopen van nieuwe en gebruikte auto’s en bedrijfswagens. Uw auto wordt bij ons met zorg rijklaar gemaakt in onze eigen werkplaats en ook daarna kunt u rekenen op uitstekende service.

Koopt u een occasion bij Henk Jongen Auto’s dan weet u precies waar u aan toe bent. We bieden u volop keuze in prijs, garantie en service zoals het hoort. Bij iedere auto op deze site staat onze vaste rijklaar-prijs inclusief 12 maanden Bovag-garantie.

Standaard – € 0,-
Nieuwe APK (indien nodig)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
12 maanden Bovag-garantie (vanaf 4.500,- en max 150.000 km)
Inruilwaarde op basis van Autotelex
Verzekeringsofferte
Volle tank brandstof
Professioneel poetsen
Te naam stelling

Autobedrijf Henk Jongen is uitstekend bereikbaar dankzij goede verbinding vanuit diverse uitvalswegen zoals de A67 (Eindhoven – Venlo), A270 (Eindhoven – Helmond) en N279 (Veghel – Den Bosch). NS-station Helmond bevindt zich op loopafstand.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.591 cc
Max. vermogen 97 kW (132 pk)
Max. koppel 161 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.480 x 1.850 x 1.660 mm
Draaicirkel 10,6 m
Massa 1.354 kg
Max. toelaatbare massa 1.895 kg
Aanhangermassa geremd 1.400 kg
Aanhangermassa ongeremd 650 kg
Inhoud bagageruimte 513 - 1.503 l
Inhoud brandstoftank 62 l
Topsnelheid 182 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 11,5 s
Actieradius 984 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik buitenweg 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik gecombineerd 6,3 l/100km (1 op 15,9)
CO2-uitstoot 147 g/km
EnergielabelD

Opties

Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.

Kanaaldijk Z.W. 7
5706 LD Helmond
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Hyundai Tucson is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Hyundai Tucson